flag Судова влада України

Отримуйте інформацію лише з офіційних джерел

Єдиний Контакт-центр судової влади України 044 207-35-46

Семінар на тему: «Покращення рівня навиків спілкування та роботи працівників суду із людьми з інвалідністю»

15 квітня 2016, 12:24

14 квітня 2016 року громадський організаційний фонд «Право і Демократія» спільно із Національною школою суддів України в рамках реалізації проекту «Розробка та впровадження навчальної програми для працівників судів щодо покращення рівня навиків спілкування та роботи з особами з особливими потребами», за підтримки Проекту Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Справедливе правосуддя» провели семінар для працівників судів м. Вінниці та Вінницької області на тему «Покращення рівня навиків спілкування та роботи працівників суду із людьми з інвалідністю».

У семінарі прийняли участь: Бурий Андрій – голова правління Фонду «Право і Демократія»; Давид Ольга – тренер, прес-секретар Львівського апеляційного адміністративного суду; Марта Лукашик – тренер, помічник судді Одеського окружного адміністративного суду; Наталія Чумак – тренер, заступник начальника ТУ ДСА в місті Києві; Олена Тимченко – тренер, начальник відділу судової статистики Управління вивчення судової практики та судової статистики Вищого адміністративного суду України; Оксана Скрипай – тренер, головний спеціаліст відділу експлуатації та будівництва приміщень судів адміністративно-господарського управління Державної судової адміністрації України; Михайло Васюта – тренер, експерт РГБФ «Право і Демократія»; Саранча Ірина – голова Вінницької громадської організації «Паросток» та запрошені керівники і заступники апаратів судів Вінницької області разом з представником територіального управління.

Мета даної конференції полягала в ознайомленні із загальними поняттями про людей з інвалідністю, про статус людей з інвалідністю,   навчитись особливостям спілкування із людьми з інвалідністю, комунікативно-психологічним особливостям взаємодії із людьми з інвалідністю та розібратись як потрібно облаштовувати будівлі та приміщення щоб вони були фізично доступні для людей з інвалідністю і мало мобільних груп населення.

Інвалідність не повинна ставати вироком в цивілізованому суспільстві. Це актуально для всіх громадян. На жаль, ніхто не застрахований від нещасть і хвороб. Тому для кожного з нас важливо бути впевненим: людина з інвалідністю не залишиться замкненою в чотирьох стінах, наодинці зі своїми нерозв'язними проблемами.